Podstawowe pytania i odpowiedzi

Jakie są opcje dostawy?

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Pamiętaj, jeżeli Twoje dane będą różniły się od informacji zawartych w przelewie, kurier przed wydaniem paczki, poprosi Cię o dokument tożsamości.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Zlecenie realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Następnie przekazujemy paczkę firmie kurierskiej bądź Poczcie Polskiej. Oczekiwanie nie powinno przekroczyć 4-5 dni roboczych.

Jakie są dostępne formy płatności?

Można skorzystać z natychmiastowej płatności za pośrednictwem serwisu PayU lub zdecydować się na tradycyjny przelew bankowy.

Czy mogę zwrócić produkt jeśli nie spełniłby on moich oczekiwań?

Oczywiście. Jest na to przewidziane 14 dni roboczych. Szczegółowych informacji w tym temacie dostarcza nasz Regulamin.

Jak wygląda kwestia gwarancji?

Nasze lokalizatory personalne HP500 objęte są 24-miesięczną gwarancją. Obejmuje ona zarówno usterki spowodowane wadliwymi częściami, jak i defekty produkcyjne.

Czy jest jakiś haczyk?

Bez obaw, nie ma tu żadnych haczyków, drobnych druczków czy dodatkowych płatności. To prosta i uczciwa oferta bez przykrych niespodzianek.

W jaki sposób mogę zapoznać się z danymi technicznymi lokalizatora?

Dane lokalizatora personalnego HP500 znajdują się w karcie katalogowej urządzenia, dostępnej pod tym linkiem.

Skąd mam wiedzieć kiedy należy doładować urządzenie?

HP500 automatycznie wysyła SMS-a z powiadomieniem, gdy tylko poziom naładowania spadnie poniżej 30%.

Jak działa funkcja podsłuchu?

Wystarczy połączyć się telefonicznie ze wcześniej ustalonymi numerami telefonu. Po bezgłośnym nawiązaniu połączenia HP500 przechodzi w tryb nadawania i pozwala dzwoniącemu na usłyszenie dźwięków otoczenia.

Co zrobić, żeby oszczędzać baterię?

HP500 samoczynnie, po 5 minutach, przechodzi w tryb uśpienia, co wydłuża czas jego pracy. Po poruszeniu lokalizator wybudza się – o czym użytkownik informowany jest sygnałem dźwiękowym – i wysyła wiadomość z informacją o swoim położeniu.

Jakie mogą być „nietypowe” zastosowania lokalizator personalnego?

Wszystko zależne jest od indywidualnych potrzeb użytkowników. Nasze urządzenia lokalizujące brały udział w zabezpieczaniu gry terenowej „Selekcja”, wspomagały wolontariuszy WOŚP w czasie zbiórek. Możliwości jest naprawdę wiele.

Chciałbym jeszcze zapytać o…

Masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 68 328 70 00. Nasi pracownicy wyjaśnią nurtujące Cię kwestie i pomogą podjąć właściwą decyzję.